Uwaga!
Przeglądasz stronę archiwalną gimnazjum. Nie będzie ona aktualizowana. Aby zobaczyć najnowsze informacje, wejdź na stronę Szkoły Podstawowej nr 6 w Rawiczu.

Pracownicy

Pracownicy

 

DYREKCJA

 

                                                 Dyrektor                              dr Piotr Mosiek

                                                 Zastępca Dyrektora             mgr Bogumiła Popielas

                                                 Zastępca Dyrektora             mgr Agnieszka Sęk

                                                 Zastępca Dyrektora p.o.       mgr Sylwia Kwaśna-Żyto

 

 

NAUCZYCIELE

 

Język polski

Hanna Gowarzewska

Kinga Helińska-Szpajda

Renata Iżykowska

Justyna Kołeczko

Patrycja Oleksiuk

Bogumiła Popielas

 

Język angielski

Małgorzata Borowska

Patrycja Chudzińska

Iwona Kulińska

Paweł Łukasiewicz

Anna Nitsche

Urszula Urbanowicz

Anna Szybaj

 

Język niemiecki

Marta Bilik

Arleta Bruder-Kwiecińska

Agata Kupczyk

Małgorzata Pięta

 

Historia i WOS

Rafał Dziewięcki

Justyna Gościniak

Maciej Łukowiak

Joanna Pieprzyk 

Bartosz Stanek

Kinga Wolna

 

Matematyka

Elżbieta Kruś

Alicja Maciejak

Joanna Nowak-Janusz

Agnieszka Sęk

Magdalena Stańko

Maria Szajerka

 

Fizyka

Magdalena Giera-Golembka

Monika Ogrodowicz

 

Geografia

Justyna Gościniak

Hanna Janura

 

Biologia

Sylwia Kwaśna-Żyto

Monika Ogrodowicz

Joanna Szynalska

 

Chemia

Sylwia Kwaśna-Żyto

Violetta Stawecka-Lisiecka

Joanna Szynalska

 

Informatyka

Mariusz Kwiatkowski

Alicja Maciejak

Magdalena Stańko

 

Technika

Mariusz Kwiatkowski

Przemysław Nowicki

 

Edukacja dla bezpieczeństwa

Piotr Łukasiewicz

Przemysław Nowicki

 

Wychowanie do życia w rodzinie

Barbara Strugała

Kamila Wiśniewska

 

Religia

Barbara Kaczmarek

Wiesława Łukowiak

 

Plastyka, Muzyka,Zajęcia artystyczne

Witold Adamczyk

 Jowita Augustyniak

 

Wychowanie fizyczne

Dorota Kasperczak

Rafał Kononowicz

Hubert Kupczyk

Piotr Łukasiewicz

Marcin Masełkowski

Robert Murawski

Agata Roszak

Łukasz Szybaj

 

Psycholog, Pedagog

Agata Basńska-Krupa

Marta Niemczynkowska

Kamila Wiśniewska

 

Wychowawca świetlicy

Weronika Stankiewicz

Barbara Strugała

 

Biblioteka

Sylwia Henkulak-Matysiak

Maciej Łukowiak

Maria Rajewska

 

ADMINISTRACJA I OBSŁUGA

 

Administracja

Główna księgowa - Anna Chorostkowska

Sekretarz szkoły - Barbara Masełkowska

Samodzielny referent ds. kadr i płac - Agnieszka Domaniecka

Kierownik sali gimnastycznej - Jan Kosik

 

Obsługa

Barbara Barteczka

Renata Ciesielska

Bożena Dworecka

Ewa Ławińska

Regina Lewicka

Bożena Majsnerowska

Hanna Nadrowska

Małgorzata Swaczyna

Krystyna Zygmanowska

Adam Majewski

Krzysztof Mazurek

Leszek Smyczyński

Prezydium Rady Rodziców

 

Prezydium Rady Rodziców

Prezydium Rady Rodziców 

 

Lp

Imię i nazwisko

Zajmowane stanowisko

1

Marek Grześkowiak

Przewodniczący

2

Barbara Karkosz

Z-ca przewodniczącego

3

Monika Banaszkiewicz

Skarbnik

4

Hanna Michałowska

Protokolant

5

Beata Maciejak

Członek

6

Patrycja Marlewska

Członek

7

Izabela Wojnicz

Członek

 

Podkategorie