Uwaga!
Przeglądasz stronę archiwalną gimnazjum. Nie będzie ona aktualizowana. Aby zobaczyć najnowsze informacje, wejdź na stronę Szkoły Podstawowej nr 6 w Rawiczu.

Unihokej 2014

   W dniach 1 i 2 kwietnia br. w hali sportowej naszego gimnazjum odbyły się Powiatowe Finały Gimnazjady w Unihokeju. W turnieju tym brały udział reprezentacje gimnazjów z Jutrosina, Miejskiej Górki, Rawicza, Bojanowa, Konar, Szkaradowa, Pakosławia i Sierakowa.

 

 

 

 

  Pierwszego dnia zawodów rywalizowali chłopcy. Po zaciętych i pasjonujących spotkaniach pierwsze miejsce zajęło Gimnazjum w Szkaradowie. Drugiego dnia spotkały się drużyny dziewcząt. Nasze uczennice prowadzone przez panią Agatę Roszak były bezkonkurencyjne. W bardzo dobrym stylu zajęły pierwsze miejsce. Gratulujemy naszym zawodniczkom - Dagmarze Świadek, Dagmarze Świtale, Klaudii Rojdzie, Klaudii Matuszczak, Natalii Zygmunt, Ewie Specht, Danucie Świtale, Joannie Lewandowskiej, Angelice Adamiak, Sarze Kośmider, Klaudii Mareckiej i Marice Skrzypek. Życzymy im sukcesów w finale rejonowym.

 

Rafał Kononowicz

Nauczyciel wychowania fizycznego Gimnazjum w Sierakowie