Uwaga!
Przeglądasz stronę archiwalną gimnazjum. Nie będzie ona aktualizowana. Aby zobaczyć najnowsze informacje, wejdź na stronę Szkoły Podstawowej nr 6 w Rawiczu.

VII POWIATOWY TURNIEJ WIEDZY O BEZPIECZEŃSTWIE RUCHU DROGOWEGO

   W czwartek 10 kwietnia w Gimnazjum w Sierakowie odbył się coroczny Powiatowy Turniej Wiedzy o Bezpieczeństwie Ruchu Drogowego. W tym roku była to już VII edycja. Do turnieju przystąpiło dwunastu uczniów z czterech gimnazjów powiatu rawickiego: Jutrosina, Bojanowa, Szkaradowa i Sierakowa. 

 

   Pierwsza część turnieju polegała na rozwiązaniu testu składającego się z 25 pytań z przepisów ruchu drogowego oraz znajomości udzielania pierwszej pomocy. Druga część dotyczyła znajomości znaków drogowych.
W związku z niesprzyjającą pogodą  zrezygnowano z części praktycznej turnieju, która miała odbyć się na boisku szkolnym. Pierwsze miejsce w turnieju oraz bon w wysokości 80 złotych zdobył Artur Gil z Gimnazjum w Jutrosinie, drugie miejsce wraz z bonem o wartości 60 złotych zdobył Tobiasz Bernadek, również z Gimnazjum w Jutrosinie, trzecie miejsce i bon o wartości 40 złotych zdobył Szymon Tyca z Zespołu Szkół w Szkaradowie. Organizatorami turnieju byli: Pan Mariusz Kwiatkowski oraz Pan Przemysław Nowicki – nauczyciele Gimnazjum w Sierakowie.