Uwaga!
Przeglądasz stronę archiwalną gimnazjum. Nie będzie ona aktualizowana. Aby zobaczyć najnowsze informacje, wejdź na stronę Szkoły Podstawowej nr 6 w Rawiczu.

"WF Z KLASĄ" TRÓJKI SIATKARSKIE CHŁOPCÓW

   9 kwietnia br w ramach akcji "Wf z klasą"odbyły się w naszym gimnazjum Finały Trójek Siatkarskich Chłopców. W zawodach zorganizowanych przez nauczyciela wf Rafała Kononowicza uczestniczyli uczniowie klas pierwszych, drugich i trzecich - w sumie dwanaście drużyn.

 

 

   Eliminacje do środowego finału odbywały się w systemie gry "każdy z każdym", drużyny rywalizowały ze sobą w czterech grupach. W pierwszej fazie zawodów rozegrano 12 spotkań . Do kwietniowego finału awansowały 4 drużyny.

   Po rozegraniu sześciu spotkań finałowych pomiędzy rywalami, po zaciętej grze bezkonkurencyjna okazała się drużyna w składzie Jakub Kokociński IIIe, Jakub Machowiak IIIe, Marcin Skotarek IIIe. Na drugim miejscu uplasowała się grupa Sebastian Groblewicz IIIa, Mateusz Jamroży IIIb, Kamil Turbański IIIa, Kacper Samuła IIIa , trzecie przypadło Dominikowi Paluchowi IIb, Filipowi Skrzypczakowi IIb, Michałowi Truszkowskiemu IIb. Czwartą drużynę tworzyli Filip Englert IIg, Arkadiusz Woźniak IIb, Alan Szczesnowski IIe, Kacper Grzelczak IIc.

  Turniej spotkał się z dużym zainteresowaniem społeczności szkolnej. Po zakończeniu zmagań sportowych dyrektor szkoły pan Piotr Mosiek dokonał dekoracji drużyn finałowych. Nagrody rzeczowe i medale ufundowała Rady Rodziców.