Uwaga!
Przeglądasz stronę archiwalną gimnazjum. Nie będzie ona aktualizowana. Aby zobaczyć najnowsze informacje, wejdź na stronę Szkoły Podstawowej nr 6 w Rawiczu.

Klasy I

KLASA I A

Wychowawca: Sylwia Kwaśna-Żyto

L.P.

NAZWISKO I IMIĘ

1.

Adamek Maria

2.

Aleksanderek Oskar

3.

Bartkowiak Martin

4.

Biedrowski Damian

5.

Huliński Antoni

6.

Jankowiak Borys

7.

Kowalska Julia

8.

Koźlik Katarzyna

9.

Krystek Milena

10.

Krzyżosiak Mikołaj

11.

Łukowiak Mateusz

12.

Maćkowiak  Dominika

13.

Maćkowiak Paweł

14.

Matuszczak Julia

15.

Mosiek Julia

16.

Mrukowska Adrianna

17.

Mularczyk Martyna

18.

Nowak Wiktoria

19.

Pernak Szymon

20.

Piekarski Patryk

21.

Piotrowski Nikodem

22.

Skrzypczak Zofia

23.

Snela Dominik

24.

Specht Marek

25.

Szymczak Adam

26.

Świerczyńska Zuzanna

27.

Świtała Barbara

28.

Turek Kaja

29.

Wojdyło Adrian

30.

Wrońska Oktawia

KLASA I B

Wychowawca: Monika Ogrodowicz

L.P.

NAZWISKO I IMIĘ

1.

Andersch Ada

2.

Becela Maja

3.

Drozdowska Nikola

4.

Garbuś Marta

5.

Gargol Damian

6.

Hankiewicz Kacper

7.

Ilnicka Anna

8.

Janiak Antoni

9.

Jarczewska Patrycja

10.

Kozłowski Konrad

11.

Kryg Laura

12.

Kulon Patryk

13.

Lachera Aleksandra

14.

Łukaszewski Filip

15.

Mosiek Wiktoria

16.

Nadrowska Sandra

17.

Nowakowski Maciej

18.

Organistka Jagoda

19.

Pietruszewska Julita

20.

Rejek Marcelina

21.

Rutkowski Mikołaj

22.

Samol Wiktoria

23.

Sauer Radosław

24.

Skopiński Marcin

25.

Szenfisz Katarzyna

26.

Szmyd Kacper

27.

Urbanowicz Stanisław

28.

Wujczak Jakub

29.

Ziemnicki Amon

 KLASA I C

Wychowawca: Hanna Gowarzewska

L.P.

NAZWISKO I IMIĘ

1.

Cichowlas Natalia

2.

Depa Julia

3.

Depa Wiktoria

4.

Domicz Roksana

5.

Eling Julian

6.

Głowacz Wiktoria

7.

Gulińska Marta

8.

Jasiak Bartosz

9.

Jędroś Jakub

10.

Józefiak Jakub

11.

Juskowska Roksana

12.

Kowalska Patrycja

13.

Kowalski Bartosz

14.

Krupczak Alan

15.

Lewandowski Kacper

16.

Lorek Natalia

17.

Perz Norbert

18.

Ratajczak Joanna

19.

Rudyńska Weronika

20.

Rzeźnik Kacper

21.

Staśkiewicz Dariusz

22.

Stefanowska Patrycja

23.

Szelejewski Adrian

24.

Szwarc Jakub

25.

Talaga Oliwia

26.

Toporowicz Wiktoria

27.

Wieczorek Maciej

28.

Wojdyło Borys

29.

Zieliński Mateusz

30.

Żyto Oliwia

 KLASA I D

Wychowawca: Dorota Kasperczak

L.P.

NAZWISKO I IMIĘ

1.

Adamiak Julia

2.

Andersch Hubert

3.

Bojdo Filip

4.

Buczek Hanna

5.

Budajczak Jakub

6.

Cugier Kamil

7.

Fedorowicz Kinga

8.

Głowacz Bartłomiej

9.

Jarczyński Dariusz

10.

Kopij Wiktor

11.

Kuczma Jakub

12.

Łakoma Zuzanna

13.

Maciejak Marcel

14.

Michalski Jan

15.

Mikołajczak Natalia

16.

Plewińska Zofia

17.

Przybył Radosław

18.

Rogaczewska Agnieszka

19.

Roszak Aleksandra

20.

Sadowczyk Oskar

21.

Skiba Weronika

 KLASA I E

Wychowawca: Alicja Maciejak

L.P.

NAZWISKO I IMIĘ

1.

Białek Paulina

2.

Cieplik Kacper

3.

Cyprych Martyna

4.

Dutkiewicz Marta

5.

Gościańska Olga

6.

Gwizdek Michał

7.

Jasiak Jakub

8.

Kaczmarek Bartosz

9.

Kozłowska Marika

10.

Krawczyk Kacper

11.

Kunicki Jakub

12.

Lorek Jadwiga

13.

Łodyga Zuzanna

14.

Mikołajczyk Hubert

15.

Olejniczak Julia

16.

Pazoła Jakub

17.

Popielas Dawid

18.

Pruchnik Karolina

19.

Samol Oliwier

20.

Siejińska Martyna

21.

Słocka Julia

22.

Sobolewska Marta

23.

Sochacki Filip

24.

Staśkiewicz Weronika

25.

Śmieszchała Mikołaj

26.

Świerczyński Artur

27.

Wolarski Dawid

28.

Wróbel Roksana

29.

Zaremba Wiktoria

 KLASA I F

Wychowawca: Joanna Nowak-Janusz

L.P.

NAZWISKO I IMIĘ

1.

Adamiak Kacper

2.

Barańska Aleksandra

3.

Białecki Alan

4.

Cichowlaz Julia

5.

Duda Jakub

6.

Frankowiak Katarzyna

7.

Gąsiorowska Aleksandra

8.

Gęstwa Eryk

9.

Grzelczak Zofia

10.

Handke Filip

11.

Jarus Damian

12.

Jesiak Julia

13.

Kozłowski Mateusz

14.

Matysiak Kacper

15.

Mendel Zofia

16.

Niedźwiedź Mateusz

17.

Orzechowska Alicja

18.

Pawlak Roksana

19.

Pieprzyk Anna

20.

Pieprzyk Szymon

21.

Sierakowska Anna

22.

Sobkowiak Bartosz

23.

Stachowiak Krilan

24.

Stefaniak Wiktoria

25.

Stróżyk Agnieszka

26.

Szajerka Wiktor

27.

Tumko Rafał

28.

Wawrzyniak Lidia

29.

Witczak Tobiasz

 KLASA I G

Wychowawca: Maciej Łukowiak

L.P.

NAZWISKO I IMIĘ

1.

Adamczak Maria

2.

Adamek Greta

3.

Birk Tomasz

4.

Dopierała Alicja

5.

Dziewięcki Franciszek

6.

Gertchen Iga

7.

Głuszak Michał

8.

Gottschling Mateusz

9.

Hawryszko Julia

10.

Igielski Marceli

11.

Jarus Aleksandra

12.

Jurdeczka Michał

13.

Kasprzak Hubert

14.

Lorenc Julia

15.

Maćkowiak Iwo

16.

Majchrzak Konrad

17.

Michniewska Klaudia

18.

Mikołajewski Tobiasz

19.

Nowacki Kacper

20.

Popiel Piotr

21.

Psarski Kacper

22.

Sierpowska Roksana

23.

Suchanecka Lidia

24.

Szczepaniak Jakub

25.

Waleron Olga

26.

Włodarczak Martyna

27.

Zeidler Tobiasz

28.

Żyto Małgorzata

29.

Żyto Vanessa