Uwaga!
Przeglądasz stronę archiwalną gimnazjum. Nie będzie ona aktualizowana. Aby zobaczyć najnowsze informacje, wejdź na stronę Szkoły Podstawowej nr 6 w Rawiczu.

Klasy II

KLASA II A

Wychowawca: Patrycja Chudzińska

L.P. NAZWISKO I IMIĘ
1. Augustyniak Cyryl
2. Bugajewska Weronika
3. Cieślak Oskar
4. Dym Anna
5. Fil Karolina
6. Garbuś Jacek
7. Głogosz Aleksandra
8. Hecman Patrycja
9. Jarosz Jakub
10. Jasiak Aleksandra
11. Karkosz Sebastian
12. Kozelka Patryk
13. Leciejewski Przemysław
14. Małyga Maciej
15. Marciniak Izabela
16. Mokrzycki Szymon
17. Molińska Wiktoria
18. Musielak Gabriel
19. Rejek Aleksandra
20. Roszkiewicz Miłosz
21. Samól Ernest
22. Samól Wiktoria
23. Sławiński Jakub
24. Słocki Krzysztof
25. Sobierajski Hubert
26. Stanek Maksymilian
27. Tomczak Michalina
28. Żyto Jagoda

KLASA II B

Wychowawca: Agata Roszak

L.P. NAZWISKO I IMIĘ
1. Chwierot Klaudia
2. Danielczyk Damian
3. Kaczmarek Bartosz
4. Kędzia Julia
5. Klecz Julia
6. Kortylewska Oliwia
7. Kortylewska Wiktoria
8. Kunysz Paula
9. Lutyński Kacper
10. Musioł Emanuel
11. Normann Jan
12. Ogrodowicz Patryk
13. Olejniczak Oliwia
14. Pięta Maria
15. Polowczyk Jagoda
16. Pospiech Alicja
17. Siecla Eryk
18. Stach Bartłomiej
19. Stolarek Artur
20. Szpajda Kacper
21. Szymkowiak Cyprian
22. Szymoniak Krystian
23. Wolna Marika
24. Wolsztyniak Kapcer
25. Ziółkowski Dominik

KLASA II C

Wychowawca: Arleta Bruder-Kwiecińska

L.P. NAZWISKO I IMIĘ
1. Andrzejczyk Aleksandra
2. Becela Fabian
3. Cicha Amelia
4. Dąbek Emilia
5. Funka Mikołaj
6. Heller Katarzyna
7. Jaróżek Dominika
8. Jasiński Miłosz
9. Kociemba Julia
10. Kupiec Kacper
11. Łukowiak Krystian
12. Michalska Natalia
13. Mikołajczyk Aleksandra
14. Mrukowski Krystian
15. Napierała Krzysztof
16. Naskręt Grzegorz
17. Nowak Dominika
18. Nowak Karolina
19. Pieprzyk Magdalena
20. Przybylska Katarzyna
21. Roszak Adrian
22. Rurka Piotr
23. Sierpowski Adrian
24. Skrzypek Kacper
25. Skupin Antoni
26. Snela Mateusz
27. Węgrzynowska Roksana
28. Wojtyczka Jakub

KLASA II D

Wychowawca: Justyna Gościniak

L.P. NAZWISKO I IMIĘ
1. Adamski Błażej
2. Burchardt Bartosz
3. Fiebig Weronika
4. Frycz Sandra
5. Hądzlik Wiktoria
6. Heinze Grzegorz
7. Jankowiak Artur
8. Klima Wiktoria
9. Konieczny Kacper
10. Lis Zuzanna
11. Łukowiak Milena
12. Malicka Amelia
13. Malicki Adrian
14. Matuszewski Krzysztof
15. Medyj Sara
16. Mieszkalski Bartosz
17. Neuman Maja
18. Niwczyk Angelika
19. Nowak Julia
20. Pietruszka Jakub
21. Pietrzyk Mikołaj
22. Pol Magdalena
23. Popiołek Dawid
24. Rąpała Lidia
25. Staniewski Michał
26. Świtała Karol
27. Świtała Magdalena
28. Włodarczyk Wiktor

KLASA II E

Wychowawca: Renata Iżykowska

L.P. NAZWISKO I IMIĘ
1. Becela Nikodem
2. Bela Hubert
3. Czerwieniec Wiktoria
4. Eliasz Krystian
5. Frąszczak Weronika
6. Góźdź Szymon
7. Jęczkowiak Vanessa
8. Kapała Anna
9. Kossowski Patryk
10. Krzyżoszczak Krystian
11. Lorek Damian
12. Łakomy Gabriel
13. Malak Weronika
14. Mularczyk Aleksandra
15. Naskręt Marta
16. Nawrot Weronika
17. Nowak Mateusz
18. Piotrowiak Aleksandra
19. Przybyłek Bartosz
20. Ratajczak Aleksandra
21. Siecla Julia
22. Świtała Patryk
23. Tymińska Aleksandra
24. Urbanowicz Mateusz
25. Wolarska Zuzanna
26. Wycisk Konrad
27. Zawada Mikołaj

KLASA II F

Wychowawca: Elżbieta Kruś

L.P. NAZWISKO I IMIĘ
1. Bartoszewski Filip
2. Bidowaniec Magda
3. Chanik Adrian
4. Chanik Kamila
5. Dmyterko Oskar
6. Domagała Aleksandra
7. Domagała Zuzanna
8. Duda Eryk
9. Dzikowski Patryk
10. Jabłońska Aleksandra
11. Kiełkiewicz Julia
12. Knasiak Miłosz
13. Kononowicz Kosma
14. Marcinkowska Wiktoria
15. Matyla Zofia
16. Mikołajczyk Marcin
17. Moeglich Sandra
18. Musielak Agata
19. Niedźwiedź Hubert
20. Pierzchała Marta
21. Skubisz Mikołaj
22. Sowiński Rafał
23. Szaroleta Konrad
24. Tawczyńska Zuzanna
25. Urbaniak Mikołaj
26. Zelek Julia

KLASA II G

Wychowawca: Magdalena Giera-Golembka

L.P. NAZWISKO I IMIĘ
1. Bauman Filip
2. Bochniak Magdalena
3. Bochniak Seweryna
4. Cichowlaz Kacper
5. Ciemniak Jakub
6. Dutkiewicz Piotr
7. Eliasz Mateusz
8. Jóska Martyna
9. Juskowska Patrycja
10. Karkosz Oskar
11. Kowalska Julia
12. Kwolek Samuel
13. Leśniak Patryk
14. Lipowczyk Wiktoria
15. Lisek Marika
16. Mądry Kacper
17. Mielcarek Michał
18. Mostowiak Jakub
19. Neumann Natalia
20. Ratajczak Bartosz
21. Rosiak Wiktoria
22. Snella Zuzanna
23. Stanasiuk Klaudia
24. Szwarczyński Patryk
25. Tęcza Martyna
26. Tomczak Marta