Uwaga!
Przeglądasz stronę archiwalną gimnazjum. Nie będzie ona aktualizowana. Aby zobaczyć najnowsze informacje, wejdź na stronę Szkoły Podstawowej nr 6 w Rawiczu.

INTEGRACYJNE „ŚWIĘTO LATAWCA” W GIMNAZJUM W SIERAKOWIE

   W poniedziałek 29 września 2014 w Gimnazjum w Sierakowie odbyła się kolejna edycja „Święta Latawca”. Swoje latawce zaprezentowali uczniowie klas drugich naszego gimnazjum. Prezentowali oni swoje prace pod kątem estetyki wykonania oraz długości lotu. Pierwsze miejsce zdobył latawiec „Jednorożec” wykonany przez Magdalenę Kupczyk oraz Olgę Samułę z klasy II D, drugie miejsce latawiec „NBA” wykonany przez Jakuba Kunysza, Michała Wojterę i Huberta Krzysztofiaka z klasy II A, trzecie latawiec „Kolorowe zygzaki” wykonany przez Dominikę Marszałek, Vanessę Knułę
i Jana Lorka również z klasy II A. 

 

   Po raz kolejny w „Święcie Latawca” uczestniczyli podopieczni Pani Lidii Superczyńskiej reprezentującej Zespół Szkół Specjalnych im. Jana Pawła II w Rawiczu, którzy wspólnie, entuzjastycznie dopingowali i bawili się podczas pokazów z uczniami prezentującymi swoje latawce. Organizatorami przedsięwzięcia byli sierakowscy nauczyciele: Pani Barbara Strugała, Pani Weronika Stankiewicz oraz Pan Przemysław Nowicki.

  

Przemysław Nowicki

Nauczyciel techniki w Gimnazjum w Sierakowie