Uwaga!
Przeglądasz stronę archiwalną gimnazjum. Nie będzie ona aktualizowana. Aby zobaczyć najnowsze informacje, wejdź na stronę Szkoły Podstawowej nr 6 w Rawiczu.

Klasy III

KLASA III A

Wychowawca: Kinga Helińska - Szpajda

L.P. NAZWISKO I IMIĘ
1. Andersch Patryk
2. Balcer Weronika
3. Banasiak Izabela
4. Duda Aleksandra
5. Foremniak Sebastian
6. Gąsiorowski Mikołaj
7. Grobelna Wiktoria
8. Jankowiak Mikołaj
9. Jędrkowiak Natalia
10. Juskowiak Marta
11. Kasprzak Kacper
12. Kowalska Julita
13. Lipowczyk Kinga
14. Michalska Anna
15. Neuman Klaudia
16. Pieprzyk Dominika
17. Pijaczyńska Marta
18. Piotrowski Szymon
19. Pokładek Kacper
20. Rychel Martyna
21. Siecla Samanta
22. Zachaś Katarzyna
23. Ziółkowski Mateusz

KLASA III B

Wychowawca: Agnieszka Sęk

L.P. NAZWISKO I IMIĘ
1. Domachowski Adam
2. Eling Wiktoria
3. Flasza Piotr
4. Kędzia Antonina
5. Kochan Katarzyna
6. Koronczewski Szymon
7. Kowalski Krzysztof
8. Łukowiak Julia
9. Maciejak Filip
10. Malcherek Mikołaj
11. Marciniak Jan
12. Maśląkowski Bartosz
13. Moliński Kamil
14. Osiecki Jonasz
15. Osmelak Krystian
16. Paryna Bartosz
17. Strugała Krzysztof
18. Wielebska Aleksandra
19. Wzgarda Kamil
20. Zielińska Anna
21. Ziemlińska Agata

KLASA III C

Wychowawca: Hanna Janura

L.P. NAZWISKO I IMIĘ
1. Andrzejewski Kacper
2. Durczewska Aleksandra
3. Duszak Mikołaj
4. Frankowiak Marta
5. Gęstwa Patryk
6. Gorszka Jagoda
7. Graczyk Daria
8. Grajewski Mikołaj
9. Grońska Klaudia
10. Korman Wiktoria
11. Maćkowiak Angelika
12. Maćkowiak Szymon
13. Mackowiak Szymon
14. Młody Mikołaj
15. Nowaczyk Jagoda
16. Piórkowska Martyna
17. Poniecka Kinga
18. Rogaczewska Natalia
19. Sobczyńska Katarzyna
20. Spychała Katarzyna
21. Szczepaniak Dawid
22. Świentek Dawid
23. Świergocki Eryk
24. Wawrzyniak Patrycja
25. Wróblewski Kacper

KLASA III D

Wychowawca: Joanna Szynalska

L.P. NAZWISKO I IMIĘ
1. Banaszkiewicz Klaudiusz
2. Brenk Zuzanna
3. Cicha Aleksandra
4. Cichy Jakub
5. Fedorowicz Julia
6. Górny Kacper
7. Grützmacher Bartosz
8. Kapała Zuzanna
9. Kędzia Wiktoria
10. Kwiecińska Milena
11. Macniak Maria
12. Maćkowiak Daria
13. Marzęcka Zuzanna
14. Matuszewski Maksymilian
15. Miler Oliwia
16. Miśkowiak Jakub
17. Mosiek Bartosz
18. Mrug Bartosz
19. Pudliszak Aleksandra
20. Sauer Mateusz
21. Świerczyńska Zofia
22. Trawińska Aleksandra
23. Wojtyczka Krzysztof

KLASA III E

Wychowawca: Violetta Stawecka - Lisiecka

L.P. NAZWISKO I IMIĘ
1. Fiebig Joanna
2. Gertchen Kamil
3. Glina Igor
4. Hanusek Patryk
5. Jakób Dawid
6. Jarczewska Julia
7. Kiałka Paulina
8. Klimczak Bartosz
9. Lachera Irena
10. Lachera Wiktoria
11. Niedźwiedź Konrad
12. Nowak Szymon
13. Olszak Aleksandra
14. Orłowski Sebastian
15. Pernak Eryk
16. Pruchnik Paulina
17. Ptak Julia
18. Stachowiak Bartosz
19. Stróżyńska Wiktoria
20. Syrko Grzegorz
21. Szkudłapska Wiktoria
22. Śliwiński Dominik
23. Tajchert Julia
24. Walkowiak Dagmara
25. Walkowiak Patrycja
26. Wybierała Hubert
27. Zmysłowska Dagmara

KLASA III F

Wychowawca: Magdalena Stańko

L.P. NAZWISKO I IMIĘ
1. Gołąbek Mikołaj
2. Grześkowiak Alicja
3. Jankowski Mieszko
4. Kostański Kacper
5. Kubacki Aleksander
6. Lamperski Sebastian
7. Lepczyk Jakub
8. Lewandowski Aleksander
9. Lorek Wiktoria
10. Lutyński Fabian
11. Mierzyńska Katarzyna
12. Misiek Hubert
13. Olszak Patrycja
14. Pietruszka Kacper
15. Ratajczak Piotr
16. Rolek Jakub
17. Smektała Natalia
18. Turek Kinga
19. Turek Piotr
20. Twarda Alicja

KLASA III G

Wychowawca: Paweł Łukasiewicz

L.P.

NAZWISKO I IMIĘ

1.

Bartkowiak Magdalena

2.

Cyprych Marita

3.

Einbacher Dominika

4.

Filipiak Edyta

5.

Jankowiak Liwia

6.

Kaczmarek Andrzej

7.

Kaniewska Sandra

8.

Kempa Zuzanna

9.

Konopniak Milena

10.

Kuźnia Lidia

11.

Lorek Martyna

12.

Matysiak Kamila

13.

Nowak Marta

14.

Nowak Patryk

15.

Nowak Rita

16.

Piątkowska Julia

17.

Rozwalka Maria

18.

Rudyńska Ewa

19.

Sobkowiak Mikołaj

20.

Stasiak Hubert

21.

Suchanecka Alicja

22.

Szymczak Jakub

23.

Urbaniak Martyna

24.

Winna Zuzanna

25.

Woźniak Oliwia

26.

Zaremba Jakub

27.

Zasada Natan

28.

Żyto Ewa