Uwaga!
Przeglądasz stronę archiwalną gimnazjum. Nie będzie ona aktualizowana. Aby zobaczyć najnowsze informacje, wejdź na stronę Szkoły Podstawowej nr 6 w Rawiczu.

Projekty międzynarodowe

       

 

    Za organizację i realizację projektów unijnych odpowiedzialny jest zespół w składzie: P. Chudzińska - szkolny koordynator do spraw międzynarodowej, R. Dziewięcki, J. Gościniak, S. Kwaśna-Żyto, P. Łukasiewicz, A. Maciejak oraz P. Mosiek. Szkoła zakończyła realizację trzech projektów: ENCOCHAN - Energia w rękach konsumentów, HES-O-HEC: zdrowy europejczyk, "Historia nauczycielką życia" (współpraca z holenderską szkoła w Venrag).

 

Wymiana HOLANDIA-POLSKA: "Historia nauczycielką życia"

 

 

Wymiana ENCOCHAN - Energia w rękach konsumentów

  

Wymiana HES-O-HEC: Zdrowy Europejczyk

 

  21st Century Europeans. Power to the Pupils