Uwaga!
Przeglądasz stronę archiwalną gimnazjum. Nie będzie ona aktualizowana. Aby zobaczyć najnowsze informacje, wejdź na stronę Szkoły Podstawowej nr 6 w Rawiczu.

XV POWIATOWY KONKURS INFORMATYCZNY „JA I MOJE OTOCZENIE DO KTÓREGO NALEŻĘ”

   10 czerwca br. odbyła się 15 edycja Powiatowego Konkursu Informatycznego organizowanego przez nauczycieli Gimnazjum w Sierakowie. W tegorocznym konkursie wzięło udział 21 uczniów szkół podstawowych i gimnazjalnych. Cieszył się on dużym zainteresowaniem i różnorodną interpretacją.  Tematyką tegorocznej edycji było Ja i moje otoczenie do którego należę. Uczniowie poprzez swoją prezentację  wypowiadali się na temat rodziny, szkoły, miejscowości w której mieszkają, grup młodzieżowych i zespołów do których należą. 

   W tym roku pierwsze miejsce zdobyła Kornelia Kapała ze Szkoły Podstawowej w Słupi Kapitulnej. Drugie miejsce ex aequo zdobyli Marta Woźnica ze Szkoła Podstawowej nr 1 w Rawiczu i Michał Jurdeczka z Szkoły Podstawowej nr 6 w Rawiczu. Trzecie miejsce zdobyli Ania Barteczka i Jakub Barteczka ze Szkoły Podstawowej w Miejskiej Górce oraz Martyna Rychel z Gimnazjum w Rawiczu. Wyróżnienie zdobyła Marta Biedrowska Szkoła Podstawowa w Masłowie oraz Joanna Bela ze  Szkoły Podstawowej w Słupi Kapitulnej.

 

 Alicja Maciejak, Mariusz Kwiatkowski

Nauczyciele informatyki Gimnazjum w Sierakowie