Uwaga!
Przeglądasz stronę archiwalną gimnazjum. Nie będzie ona aktualizowana. Aby zobaczyć najnowsze informacje, wejdź na stronę Szkoły Podstawowej nr 6 w Rawiczu.

SZKOLNY TURNIEJ UNIHOKEJA DZIEWCZĄT

   Ostatnie dwa tygodnie życia sportowego szkoły przebiegały pod znakiem kilku turniejów. Jednym z nich jest szkolny turniej unihokeja dziewcząt, który odbył się w dniach 16-20 czerwca 2016r. W rozgrywkach wzięło udział 6 drużyn.

 

   Zespoły reprezentowały bardzo wysoki poziom zarówno pod względem technicznym, jak i taktycznym. Zawody wzbudziły wiele pozytywnych emocji, wzajemnej współpracy oraz szacunku dla przeciwnika. Rywalizacja przebiegała w dwóch grupach, systemem "każdy z każdym". Do finału wchodziły dwie pierwsze drużyny z obu grup.

   Trzecie miejsce zajęła drużyna składająca się z: Oliwii Skorupki, Dagmary Walkowiak i Dagmary Zmysłowskiej (pretendentki do zwycięstwa), drugie miejsce Ewa Specht, Klaudia Chwierot i Klaudia Grońska, pierwsze natomiast Andżelika Adamiak, Aleksandra Olszak i Danuta Świtała. Wszystkim serdecznie gratulujemy i życzymy powodzenia w kolejnych zmaganiach za rok!