Uwaga!
Przeglądasz stronę archiwalną gimnazjum. Nie będzie ona aktualizowana. Aby zobaczyć najnowsze informacje, wejdź na stronę Szkoły Podstawowej nr 6 w Rawiczu.

SZKOLNY TURNIEJ TRÓJEK SIATKARSKICH CHŁOPCÓW

   W miesiącach od kwietnia do czerwca w Gimnazjum w Sierakowie odbył się turniej – Trójek Siatkarskich Chłopców. W zawodach wzięło udział 10 drużyn. Eliminacje do finału odbywały się w systemie gry „każdy z każdym”, drużyny rywalizowały ze sobą w dwóch grupach. Łącznie rozegrano 30 spotkań, po zaciętej grze w fazie finałowej  bezkonkurencyjna okazała się drużyna w składzie: Bartłomiej Pietek, Jakub Żyto, Dawid Grzelczyk . Drugie miejsce przypadło Bartoszowi Zygmuntowi, Kamilowi Tyczyńskiemu, Łukaszowi Pieprzykowi, na trzecim uplasowali się: Jan Polowczyk, Jakub Pusset, Jan Lorek.

 

 

 

 

   Fundatorem nagrody głównej była Rada Rodziców Gimnazjum w Sierakowie.