Uwaga!
Przeglądasz stronę archiwalną gimnazjum. Nie będzie ona aktualizowana. Aby zobaczyć najnowsze informacje, wejdź na stronę Szkoły Podstawowej nr 6 w Rawiczu.

SPORTOWE SUKCESY ERYKA!

   Niezwykle dynamicznie rozwija się kariera sportowa Eryka Świergockiego – ucznia klasy III Gimnazjum im. Adama Olbrachta Przyjmy – Przyjemskiego w Sierakowie.

   Na co dzień Eryk trenuje w Klubie „KROKUS” Astromal Leszno pod okiem doświadczonego trenera p. Krzysztofa Ptaka. Wśród ostatnich sukcesów młodego lekkoatlety wymienić należy: zdobycie III miejsca w Drużynowych Igrzyskach Lekkoatletycznych w Pradze w dziesięcioboju (11 – 12 września 2015 r.), Wicemistrzostwo Wielkopolski w biegu przez płotki na dystansie 110 m, które odbyły się w Poznaniu w dniu 4 czerwca 2016 r., czy chociażby – Wicemistrzostwo Okręgu Makroregionu Wielkopolski i Zachodniopomorskiego w biegu przez płotki na dystansie 110 m, które odbyły się w Poznaniu w dniu 10 września 2016r.

   Dzięki temu sukcesowi Eryk zakwalifikował się na Lekkoatletyczne Mistrzostwa Polski, które odbędą się w Słubicach w dniu 25 września 2016 roku. Życzymy osiągnięcia jak najlepszego wyniku!

Zespół redakcyjny

Gimnazjum w Sierakowie