Uwaga!
Przeglądasz stronę archiwalną gimnazjum. Nie będzie ona aktualizowana. Aby zobaczyć najnowsze informacje, wejdź na stronę Szkoły Podstawowej nr 6 w Rawiczu.

UDZIAŁ GIMNAZJALISTÓW Z SIERAKOWA W XIX DOLNOŚLĄSKIM FESTIWALU NAUKI

   W poniedziałek 19 września br. uczniowie klasy III B Gimnazjum im. Adama Olbrachta Przyjmy – Przyjemskiego w Sierakowie wraz z wychowawcą uczestniczyli w zorganizowanym już po raz dziewiętnasty, Dolnośląskim Festiwalu Nauki na Politechnice Wrocławskiej.

 

   Była to dla nich niecodzienna możliwość wzięcia udziału w warsztatach, pokazach i wykładach z różnych dziedzin nauki. W tym roku gimnazjaliści zgłębiali tajniki metrologii, uczyli się spawać światłowód i eksperymentowali z ciekłym azotem. Na wspomnienie zasługuje fakt, że autorami tegorocznych pokazów byli między innymi absolwenci Gimnazjum w Sierakowie.

 

Agnieszka Sęk

 

Wychowawca klasy IIIB