Uwaga!
Przeglądasz stronę archiwalną gimnazjum. Nie będzie ona aktualizowana. Aby zobaczyć najnowsze informacje, wejdź na stronę Szkoły Podstawowej nr 6 w Rawiczu.

NASZE GIMNAZJUM BIERZE UDZIAŁ W KOLEJNEJ SPORTOWEJ AKCJI!

   Grupa 10 uczniów naszego gimnazjum, wraz z opiekunem - panią Agatą Roszak, wzięła udział w odbywającej się w ubiegłą niedzielę (25.09.2016r.) ogólnopolskiej akcji "CAŁA POLSKA BIEGA - RAWICZ TEŻ", organizowanej przez Powiatowe Zrzeszenie LZS i Szkołę Podstawową nr 5, a odbywającej się na Stadionie Leśnym w Sarnowie.

    Nasi koledzy startowali w kategorii gimnazjów i liceów, czyli mieli do pokonania 3 kilometry. Wszyscy w bardzo dobrym czasie i na wysokich miejscach pokonali ten dystans. Trzy pierwsze miejsca zajęli gimnazjaliści z naszej szkoły: III miejsce zajał Rafał Sowiński, II miejsce Igor Glina, a pierwsze Jakub Rolek. Kolejni nasi reprezentanci zajęli następujace miejsca: czwarty Marcel Maciejak, szósty Patryk Nowak, siódmy Hubert Stasiak, a ósmy Kacper Adamiak. Pozostali uczniowie byli tuż za nimi. 

   Podczas tej imprezy dopisywała wspaniała atmosfera, piękna pogoda oraz zdrowa rywalizacja.