TURNIEJ TENISA STOŁOWEGO W GIMNAZJUM W SIERAKOWIE

Dnia 3 października 2016 roku w Gimnazjum w Sierakowie odbył się XVI Indywidualny Turniej Tenisa Stołowego Dziewcząt i Chłopców. Do zawodów przystąpiło siedem dziewcząt i ośmiu chłopców.

Rywalizacja przebiegała systemem „każdy z każdym”, a pojedynki trwały do trzech wygranych setów. W efekcie zaciętej rywalizacji wyniki turnieju przedstawiały się następująco:

Dziewczęta

I miejsce – Klaudia Grońska kl. IIIC

II miejsce – Wiktoria Lorek kl. IIIF

III miejsce – Dagmara Zmysłowska kl. IIIE

Chłopcy

I miejsce – Hubert Wybierała kl. IIIE

II miejsce – Mikołaj Urbaniak kl. IIF

III miejsce – Rafał Sowiński kl. IIF

Najlepsi uczestnicy otrzymali z rąk dyrektora szkoły – Pana Piotra Mośka i organizatora – Pana Roberta Murawskiego, dyplomy i nagrody rzeczowe oraz reprezentowali szkołę w Powiatowym Drużynowym Turnieju Tenisa Stołowego w Bojanowie.

Robert Murawski

Nauczyciel wychowania fizycznego w Gimnazjum w Sierakowie