Uwaga!
Przeglądasz stronę archiwalną gimnazjum. Nie będzie ona aktualizowana. Aby zobaczyć najnowsze informacje, wejdź na stronę Szkoły Podstawowej nr 6 w Rawiczu.

MISTRZOSTWA DRUŻYNOWE W PŁYWANIU 2016

   Dnia 10 października 2016r. na basenie OSiR w Rawiczu odbyły się drużynowe mistrzostwa powiatu w sztafetach pływackich.

   Nasza szkoła wystawiła dwie drużyny składające się z 8 dziewcząt i 8 chłopców. Była to nowatorska forma, ponieważ dotychczas pływano w sztafetach mieszanych: 5 dziewcząt, 5 chłopców. Obie drużyny - żeńska i męska - uplasowały się na pierwszych miejscach w swoich kategoriach. Oprócz drużynowych zawodów zostały rozegrane także starty indywidualne w 3 stylach: grzbietowym, klasycznym oraz dowolnym. W stylu klasycznym pierwsze miejsce zajęła Vanessa Żyto, w stylu dowolnym natomiast również pierwsza była Maria Adamczak - obydwie są uczennicami naszego gimnazjum. Wśród naszych wychowanków w stylu klasycznym mistrzem okazał się Rafał Sowiński, a w stylu dowolnym Hubert Stasiak. Obie drużyny będą reprezentować powiat rawicki na zawodach na poziomie wojewódzkim w Poznaniu. Opiekunem obu drużyn była pani Agata Roszak.

Nasi reprezentanci - DZIEWCZYNY: Olga Waleron, Maria Adamczak, Anna Dym, Vanessa Żyto, Zuzanna Snella, Julia Kiełkiewicz, Małgorzata Żyto, Patrycja Stefanowska.

CHŁOPACY: Hubert Stasiak, Rafał Sowiński, Hubert Niedźwiedź, Patryk Nowak, Franciszek Dziewięcki, Miłosz Roszkiewicz, Grzegorz Heinze, Marcin Mikołajczyk, Kacper Rzeźnik.

GRATULUJEMY!