Uwaga!
Przeglądasz stronę archiwalną gimnazjum. Nie będzie ona aktualizowana. Aby zobaczyć najnowsze informacje, wejdź na stronę Szkoły Podstawowej nr 6 w Rawiczu.

POWIATOWE ROZGRYWKI W UNIHOKEJA DZIEWCZĄT

   Dnia 27.10.2016r. w Szkaradowie rozegrane zostały mistrzostwa powiatu w unihokeju dziewcząt. Do rozgrywek przystąpiło 8 drużyn.

 

   Nasza szkoła, jako zeszłoroczna mistrzyni, została rozstawiona w grupie B, spotykając się tam z gimnazjami z Jutrosina, Szkaradowa oraz gimnazjum nr 1 w Rawiczu. Pierwsze spotkanie rozegraliśmy z gospodarzami zawodów, i niestety nie było ono szczęśliwe - nasza czołowa zawodniczka, Dagmara Zmysłowska, skręciła nogę, co osłabiło nasz zespół. Walka jednak trwała do samego końca - przegraliśmy to spotkanie dopiero w samej końcówce i to tylko jedną bramką. Pozostałe mecze przebiegały raz zwycięsko, a raz pechowo, co odbiło się na pozycji w zestawieniu - w ostatecznym podsumowaniu zdobyliśmy 6. miejsce. Dziewczynom należą się jednak brawa za niezwykły hart ducha i niepoddawanie się mimo widocznego w dalszych meczach osłabienia drużyny. Trzymajmy kciuki - kto wie, może za rok będzie lepiej?