Uwaga!
Przeglądasz stronę archiwalną gimnazjum. Nie będzie ona aktualizowana. Aby zobaczyć najnowsze informacje, wejdź na stronę Szkoły Podstawowej nr 6 w Rawiczu.

UNIA LESZNO PONOWNIE W SIERAKOWSKIM GIMNAZJUM!

   Gimnazjum w Sierakowie przystąpiło w październiku do konkursu ogłoszonego przez klub UNIA Leszno na najciekawsze selfie z Unią. Zdjęcie okazało się na tyle dobre, że szkoła znalazła się wśród sześciu placówek wyróżnionych w konkursie, nagrodą zaś było przeprowadzenie zajęć crossfitu wspólnie z zawodnikami klubu. W czwartek 17 listopada br. swoją obecnością szkołę zaszczycili: menager – p. Piotr Baron, trener – p. Roman Jankowski, zawodnicy: Piotr Pawlicki, Dominik Kubera, Bartek Smoktała oraz Szymon Szlauderbach; zajęcia prowadził trener crossfitu – p. Marcin Giernas, natomiast opiekę organizacyjną ze strony klubu sprawowała nad całością p. Aneta Nowak.

 

   W zajęciach uczestniczyły dwie grupy dwudziestoosobowe (chłopcy i dziewczęta), które wykonywały rozmaite, ogólnorozwojowe ćwiczenia, jakie wykonują zawodnicy przed przygotowaniem do sezonu. Po zajęciach crossfitu uczniowie mieli przyjemność robienia zdjęć z żużlowymi ulubieńcami. Szkolnymi organizatorami przedsięwzięcia byli nauczyciele: p. Kinga Helińska – Szpajda, p. Marcin Masełkowski oraz p. Przemysław Nowicki.

 Zespół Redakcyjny

Gimnazjum w Sierakowie