Nasze inicjatywy

W roku szkolnym 2015/2016

• Przeprowadzenie Festiwalu Kolorów przy okazji Dnia Dziecka.
    • Przywrócenie Festiwalu Kultur i Obyczajów przy okazji Dnia Wiosny.
    • Wprowadzenie do harmonogramu Międzyklasowego Turnieju Tańca (np. przy okazji Nocnych Mikołajek).
    • Rozpropagowanie akcji charytatywnych na rzecz chorych uczniów: np. w 2 i 4 piątek każdego miesiąca sprzedaż sałatek i placków przez kolejne klasy.
    • Celebrowanie wyboru MISS i MISTERA SZKOŁY przy okazji balu zakończeniowego dla klas trzecich.
    • Wprowadzenie turnieju gry CS GO lub FIFA przy okazji Nocnych Mikołajek.
    • Wprowadzenie akcji „Aktywne Przerwy” – w ostatni piątek każdego miesiąca uczniowie mają możliwość tańczenia na holu szkoły.
    • Wprowadzenie Dnia Dresa w pierwszym półroczu.
    • Odmienna celebracja Dnia Kobiet, np. w postaci konkursu dla chłopców na najlepsze żeńskie przebranie.
    • Zapisywanie zmian lekcji na stronie internetowej szkoły.
    • Wprowadzenie dyskotek tematycznych (odmienna muzyka na kolejne edycje dyskotek, np. lata 80 – te na początek).

Propozycje zebrane i omówione na zebraniu RSU

w dniu 15 września 2015 roku