Uwaga!
Przeglądasz stronę archiwalną gimnazjum. Nie będzie ona aktualizowana. Aby zobaczyć najnowsze informacje, wejdź na stronę Szkoły Podstawowej nr 6 w Rawiczu.

MIKOŁAJKOWY TURNIEJ SIATKARSKI

   W dniu 10 grudnia 2016 roku, dziewczęta z naszej szkoły wzięły udział w Mikołajkowym Turnieju Siatkarskim, zorganizowanym przez UKS6 Rawicz. W tym turnieju wzięło udział osiem zespołów. Zespół Szkół Zawodowych, trzy drużyny UKS6 Rawicz, dwie z ILO oraz nasze Gimnazjum także  z dwiema drużynami.  W wyniku zaciętej rywalizacji nasze uczennice zajęły bardzo dobre lokaty. Młodsza drużyna w której skład wchodziły I klasy ( Weronika Skiba, Zuzanna Łakoma, Zofia Plewińska, Julia Adamiak, Roksana Sierpowska, Roksana Domicz, Alicja Dopierała) zajęły V miejsce, za to starszy zespół składający się z II i III klas ( Natalia Smektała, Paulina Kiałka, Jagoda Polowczyk, Weronika Frąszczak, Alicja Grześkowiak, Greta Adamek, Klaudia Grońska) zajął IV miejsce. Udział w tym turnieju dał nam dużo satysfakcji, ale również zmotywował nas do dalszych ćwiczeń, aby podnosić nasze umiejętności na wyższy poziom. Opiekunem  była Pni Dorota Kasperczak.