Uwaga!
Przeglądasz stronę archiwalną gimnazjum. Nie będzie ona aktualizowana. Aby zobaczyć najnowsze informacje, wejdź na stronę Szkoły Podstawowej nr 6 w Rawiczu.

ZIMOWY ODPOCZYNEK NA NARTACH

   W dniach 9-13 stycznia br. po raz kolejny odbył się obóz narciarski, organizowany przez naszą szkołę. Miejscem pobytu uczniów była tym razem Białka Tatrzańska.

 

   5-dniowe zimowisko obfitowało w wiele atrakcji, m.in. jazdę na nartach, na łyżwach, curling, zjazd na oponach, a także zajęcia na basenie. Nasi uczniowie pod fachową opieką opanowali na bardzo dobrym poziomie jazdę na nartach, zjeżdżając na stokach o różnych poziomach trudności, położonych w okolicy Białki: Bukowinie Tatrzańskiej, Małym Cichym, a również i w samej Białce. Podczas wycieczki zwiedzili oni także Zakopane, m.in. spacerując po Krupówkach i odwiedzając Wielką Krokiew. Organizatorem obozu i opiekunem uczniów była nauczycielka wychowania fizycznego, pani Agata Roszak.