Uwaga!
Przeglądasz stronę archiwalną gimnazjum. Nie będzie ona aktualizowana. Aby zobaczyć najnowsze informacje, wejdź na stronę Szkoły Podstawowej nr 6 w Rawiczu.

RAWICKI PIKNIK ROWEROWY

   Już po raz 23. rawicki oddział Polskiego Towarzystwa Turystyczno-Krajoznawczego zorganizował rajd rowerowy, noszący nazwę "ROWER PIKNIK". Odbył się on 1 maja 2017r. Nie zabrakło na nim także naszych uczniów, którzy co roku uczestniczą w tym wydarzeniu.

 

   Start rajdu odbył się, jak zawsze, na rawickim rynku, skąd wyruszyliśmy na trasę. Przebiegała ona przez malownicze tereny naszej gminy, w tym przez takie miejscowości, jak: Szymanowo, Słupia Kapitulna, Niemarzyn, Sarnowę, Sarnówkę oraz Łaszczyn. Tam odbył się piknik, który zakończył naszą ok. 30-kilometrową wyprawę. Dobry poczęstunek i miła zabawa jeszcze przez 2 godziny umilały nam odpoczynek na świeżym powietrzu. Takim oto sposobem nabraliśmy kondycji fizycznej i świętowaliśmy dzień 1 maja.