Uwaga!
Przeglądasz stronę archiwalną gimnazjum. Nie będzie ona aktualizowana. Aby zobaczyć najnowsze informacje, wejdź na stronę Szkoły Podstawowej nr 6 w Rawiczu.

GIMNAZJALISTA Z SIERAKOWA WICEMISTRZEM DOLNEGO ŚLĄSKA!

   Kolejny udany start sportowy zaliczył Eryk Świergocki w Lekkoatletycznym Mityngu Dolnego Śląska, który miał miejsce w sobotę 13 maja br. na Stadionie Olimpijskim we Wrocłąwiu. Eryk – uczeń trzeciej klasy Gimnazjum im. Adama Olbrachta Przyjmy – Przyjemskiego w Sierakowie – zajął II miejsce w biegu przez płotki na 110 metrów z czasem 15.05 s. (Niezwykle istotne znaczenie ma fakt, iż młody sportowiec uzyskanym już w pierwszym biegu czasem pobił znacząco swoją życiówkę. Niezwykle utalentowany gimnazjalista na co dzień trenowany jest w Klubie „KROKUS” Astromal Leszno pod okiem trenera Pana Krzysztofa Ptaka.

   Kolejny start będzie miał miejsce w sobotę 20 maja na tym samym obiekcie we Wrocławiu. Życzymy Erykowi kolejnego pobicia rekordu i zajęcia znakomitego miejsca w mityngu!

 

Zespół redakcyjny

Gimnazjum w Sierakowie