Uwaga!
Przeglądasz stronę archiwalną gimnazjum. Nie będzie ona aktualizowana. Aby zobaczyć najnowsze informacje, wejdź na stronę Szkoły Podstawowej nr 6 w Rawiczu.

XVI POWIATOWY KONKURS INFORMATYCZNY „JAKĄ KSIĄŻKĘ POLECIŁBYŚ SWEMU PRZYJACIELOWI?”

   6 czerwca br. odbyła się 16 edycja Powiatowego Konkursu Informatycznego organizowanego przez nauczycieli Gimnazjum w Sierakowie. W tegorocznym konkursie wzięło udział 22 uczniów ze szkół podstawowych i gimnazjalnych. Cieszył się on dużym zainteresowaniem i różnorodną interpretacją. Tematyką tegorocznej edycji było „Jaką książkę poleciłbyś swemu przyjacielowi?”. Uczniowie poprzez swoje prezentacje wypowiadali się na temat książek, które czytali i chcieli by polecić innym rówieśnikom.

   W tym roku pierwsze miejsce zdobyła Zofia Kempa ze Szkoły Podstawowej w Miejskiej Górce. Drugie miejsce zdobył Stanisław Marciniak ze Szkoły Podstawowej nr 6 w Rawiczu. Trzecie miejsce ex aequo zdobyli Miłosz Szwarc i Amelia Basińska ze Szkoły Podstawowej w Miejskiej Górce. Wyróżnienie zdobyły Zuzanna Misiek ze Szkoły Podstawowej w Słupi Kapitulnej oraz Amelia Mazur ze Szkoły Podstawowej nr1 w Rawiczu.

 

Alicja Maciejak, Mariusz Kwiatkowski

 Nauczyciele informatyki Gimnazjum w Sierakowie