Uwaga!
Przeglądasz stronę archiwalną gimnazjum. Nie będzie ona aktualizowana. Aby zobaczyć najnowsze informacje, wejdź na stronę Szkoły Podstawowej nr 6 w Rawiczu.

ZŁOTY MEDALISTA LEKKOATLETYCZNY Z SIERAKOWA!

   Ogromnym sukcesem zakończył się start Eryka Świergockiego w Finale Wojewódzkim XVIII GIMNAZJADY, który miał miejsce w sobotę 7 czerwca br. w Poznaniu. Eryk – uczeń trzeciej klasy Gimnazjum im. Adama Olbrachta Przyjmy – Przyjemskiego w Sierakowie – zajął I miejsce w biegu przez płotki na 110 metrów z czasem 16,18 s.

   Wartym podkreślenia jest fakt, iż Eryk startował także w weekend 10 – 11 czerwca br. W Lekkoatletycznych Mistrzostwach Wielkopolski w Poznaniu. Jego pierwszy udział w tej imprezie w 10 – boju zaowocował zdobyciem brązowego medalu i prawdopodobnym osiągnięciem kwalifikacji do Mistrzostw Polski.

Zespół redakcyjny

Gimnazjum w Sierakowie