Uwaga!
Przeglądasz stronę archiwalną gimnazjum. Nie będzie ona aktualizowana. Aby zobaczyć najnowsze informacje, wejdź na stronę Szkoły Podstawowej nr 6 w Rawiczu.

NAJLEPSI W KONKURSIE WIEDZY O ELEKTRYCZNOŚCI!

   Filip Maciejak z klasy III B i Hubert Misiek z klasy III F zostali laureatami Konkursu Wiedzy o Elektryczności organizowanego przez nauczyciela ZSZ w Rawiczu – Tomasza Rollę. Konkurs skierowany był do uczniów klas trzecich gimnazjów powiatu rawickiego.

   Problematyka konkursu obejmowała zagadnienia z elektrotechniki na poziomie gimnazjum z przedmiotu fizyka. Uczniowie rozwiązywali test, w którym należało poprawnie odpowiedzieć na 25 pytań zamkniętych w czasie 45 minut. Filip Maciejak zdobył 23 punkty i I miejsce, natomiast Hubert Misiek 21 i miejsce III. W dniu 7 czerwca uczniowie odebrali nagrody i dyplomy w Zespole Szkół Zawodowych w Rawiczu.

Nauczyciel fizyki

Magdalena Giera-Golembka