Uwaga!
Przeglądasz stronę archiwalną gimnazjum. Nie będzie ona aktualizowana. Aby zobaczyć najnowsze informacje, wejdź na stronę Szkoły Podstawowej nr 6 w Rawiczu.

MISTRZYNI ANGIELSKIEJ PISOWNI W GIMNAZJUM

Na początku czerwca br. rozstrzygnięto siódmą edycję szkolnego konkursu z języka angielskiego zorganizowanego przez nauczyciela sierakowskiego gimnazjum p. Pawła Łukasiewicza.


 Konkurs ‘Master of Spelling’ (Mistrz Ortografii) jak co roku skierowany jest dla trzecioklasistów osiągających bardzo dobre wyniki w nauce języka obcego, którzy, aby zwyciężyć, musieli wykazać się doskonałą umiejętnością poprawnego napisania tekstu czytanego przez nauczyciela. Pierwsze miejsce oraz tytuł Mistrza Ortografii Języka Angielskiego w tym roku zdobyła uczennica klasy III G, Milena Konopniak. Kolejne miejsca zajęli uczniowie z klasy IIIB Filip Maciejak i Mikołaj Malcherek. Zwyciężczyni zrobiła najmniej błędów ortograficznych w wymagającym tekście i właśnie dla niej przypadł ten zaszczytny tytuł. Nagrody książkowe dla pierwszych trzech osób zostały ufundowane przez Radę Rodziców.

Paweł Łukasiewicz

Nauczyciel języka angielskiego w Gimnazjum w Sierakowie