UWIĘZIENI W ŚWIECIE "METRA 2033"

Dnia 20 czerwca odbyło się rozstrzygnięcie konkursu czytelniczego ze znajomości niezwykle popularnej na całym świecie, futurystycznej książki o skutkach wojny nuklearnej, "Metro 2033".

Najlepszą znajomością losów Artema i innych mieszkańców moskiewskiego metra wykazał się Przemysław Leciejewski z klasy 2A zdobywając w tym konkursie 1 miejsce. 2 miejsce wywalczył Grzegorz Heinze z klasy 2D, natomiast trzeci na podium był Krzysztof Słocki z klasy 2A. Wszyscy laureaci otrzymali wspaniałe nagrody książkowe, aby dalej mogli rozwijać swoje czytelnicze zainteresowania. Zwycięzcom serdecznie gratulujemy i zapraszamy do udziału w kolejnym konkursie czytelniczym w przyszłym roku szkolnym.

Sylwia Henkulak-Matysiak

Nauczyciel - bibliotekarz w Gimnazjum w Sierakowie