Uwaga!
Przeglądasz stronę archiwalną gimnazjum. Nie będzie ona aktualizowana. Aby zobaczyć najnowsze informacje, wejdź na stronę Szkoły Podstawowej nr 6 w Rawiczu.

BEZPIECZNI W KAŻDYCH WARUNKACH - SUKCES NASZEGO GIMNAZJUM!

   Turniej wiedzy pod hasłem „Jestem bezpieczny" odbył się w piątek, 26 maja w Gimnazjum nr 1 w Rawiczu. Uczestnicy mieli okazję wykazać się wiedzą z zakresu: pierwszej pomocy przedmedycznej, zasad poruszania się po drodze, użytkowania w sposób bezpieczny Internetu, wiadomości z zakresu profilaktyki przeciwpożarowej, bezpieczeństwa nad wodą i w górach.

   W trakcie turnieju młodzież miała do wykonania plakat. Muzycznym akcentem był występ reprezentacji każdej ze szkół z piosenką promującą w szerokim pojęciu bezpieczeństwo. Nasi gimnazjaliści wykonali piosenkę „Teksański" z repertuaru zespołu HEY do tekstu własnego autorstwa.
   W XIV edycji turnieju I miejsce zajęli uczniowie Gimnazjum w Sierakowie w składzie: Weronika Nawrot, Agata Ziemlińska, Julia Łukowiak, Jonasz Osiecki i Aleksander Kubacki.

Przemysław Nowicki
koordynator ds. bezpieczeństwa