Uwaga!
Przeglądasz stronę archiwalną gimnazjum. Nie będzie ona aktualizowana. Aby zobaczyć najnowsze informacje, wejdź na stronę Szkoły Podstawowej nr 6 w Rawiczu.

RYWALIZACJA TRÓJEK CHŁOPCÓW W SIATKARSKIM TURNIEJU

   W dniu 12 czerwca 2017 w Gimnazjum w Sierakowie odbył się turniej – Trójek Siatkarskich Chłopców. Eliminacje do finału odbywały się w systemie gry „każdy z każdym", drużyny rywalizowały ze sobą w dwóch grupach.

Po zaciętej grze w fazie finałowej bezkonkurencyjna okazała się drużyna w składzie: Krystian Osmelak, Jonasz Osiecki, Hubert Stasiak. Na drugim uplasowali się: Marcin Mikołajczyk, Rafał Sowiński, Kosma Kononowicz, trzecie miejsce przypadło natomiast Mikołajowi Malcherkowi, Natanowi Zasadzie i Patrykowi Nowakowi. Fundatorem nagrody głównej była Rada Rodziców Gimnazjum w Sierakowie.