Uwaga!
Przeglądasz stronę archiwalną gimnazjum. Nie będzie ona aktualizowana. Aby zobaczyć najnowsze informacje, wejdź na stronę Szkoły Podstawowej nr 6 w Rawiczu.

UROCZYSTE ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO 2016/2017

   W dniu 23 czerwca br. odbyła się uroczysta akademia z okazji zakończenia roku szkolnego 2016/2017. Podczas niej dyrektor gimnazjum, Piotr Mosiek, wręczył, wraz z wychowawcami klas, świadectwa uczniom z wyróżnieniem.

   Podsumował on także mijający rok szkolny i podziękował rodzicom, nauczycielom, pracownikom i uczniom za wieloletnią współpracę. Jest to bowiem ostatnia akademia w historii Gimnazjum w Sierakowie - od września br. przestanie ono istnieć, a oddziały gimnazjalne przejdą pod opiekę Szkoły Podstawowej nr 6. Podsumowano także rok szkolny pod względem sportowym - wręczono tytuły Sportmena i Sportmenki Roku w poszczególnych klasach. Odbyła się także część artystyczna, w której uczestniczyli m.in. uczniowie z Chóru Kameleon, a także członkowie szkolnego radiowęzła pod opieką pana Przemysława Nowickiego.

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć...